Nabídka vína

Vynikající nebalená vína si sami dovážíme přímo z Valtic od našeho mistra vinaře, pana Luďka Dwořáčka (www.dworacek.cz). Nad kvalitou vín bdí pan someliér Luboš Velecký (www.valtice.net).

Další víno odebíráme z Velkých Bílovic( www.velkobilovickavina.cz ) - osobně dováží a kvalitu garantuje p. Lukáš Najbrt, someliér (www.vinarivaltice.cz).

Z Dolních Bojanovic nám vozí své vynikající víno osobně pan Lekavý (vinarstvi-lekavy.cz/ ), který kromě jiných odrůd pěstuje také bojanovský ryzlink, který byl kdysi dodáván na císařský dvůr do Vídně a tam si získal skvělou pověst. Později se tento bojanovský ryzlink prodával pod názvem Císařské víno.

Další vybrané odrůdy nám dodává firma Vinip ( www.vinip.cz )
Ve spolupráci s výše uvedenými pány a firmami také dodržujeme úzkostlivě všechna pravidla a normy, nutné proto, aby tato vysoce kvalitní sudová vína neutrpěla přepravou, skladováním či špatným ošetřováním.

Na speciálním výčepním a chladícím zařízení vytáčíme červené, růžové a čtyři druhy bílého vína. Aktuální nabídku Vám ochotně sdělí obsluha.

Přijďte ochutnat skvostné Veltlínské zelené, s přívlastkem ( kabinetní ), vynikájící a vzácný Tramín červený, sametově hebký Modrý Portugal, Moravský muškát nezaměnitelnou Pálavu, proslulé Rulandské šedé či Zweigeltrebe rosé. Pokud si budete chtít odnést víno domů,a nebudete mít s sebou své láhve, natočíme Vám je do našich nových PET lahví.

 

Ceník lahvových vín Ceník sudových vín